Dolar : Alış : 13.5054 / Satış : 13.5298
Euro : Alış : 15.4799 / Satış : 15.5078

HAVA DURUMU
hava durumu

istanbul6°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 24 Kategoride 645 İçerik Bulunuyor.

HABER

25 Kasım, 2013 BAŞÖĞRETMEN ATATÜRK ONUR ÖDÜL’Ü SAYIN GÜLER’E VERİLDİ

28 Kasım 2013 - 1.023 views kez okunmuş
Ana Sayfa » Anasayfa»25 Kasım, 2013 BAŞÖĞRETMEN ATATÜRK ONUR ÖDÜL’Ü SAYIN GÜLER’E VERİLDİ

Eğitim-İş Antalya Şubesi’nin 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında bu yıl 5’inci Başöğretmen Atatürk Onur Ödülü, CHP İzmir Milletvekili Prof. Dr Birgül Ayman Güler’e verildi.

Antalya Kültür Merkezi’nde düzenlenen törene Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, CHP Antalya Milletvekili Gürkut Acar, Konyaaltı Belediye Başkanı CHP’li Muhittin Böcek, Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Antalya Şube başkanı İbrahim Daş, CHP İl Başkanı Devrim Kök ve çok sayıda eğitimci katıldı. Türk Sanat Müziği konseriyle başlayan törende, emekliye ayrılan öğretmenler plaket ve kalemle ödüllendirildi. Törende, Başöğretmen Atatürk Onur Ödülü, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın ve Antalya Şube Başkanı Mehmet Balık tarafından Prof. Dr. Birgül Ayman Güler’e takdim edildi.

Bu ödülün yaşamında bazı şeyleri değiştireceği ve adının çok ağır olduğunu belirten İzmir Milletvekili Prof. Dr. Birgül Ayman Güler, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Başöğretmen Atatürk’ün uğruna mücadele ettiği ve bizlere hedef diye bıraktığı bağımsızlık ilkesinin yerle bir edildiğini söyledi.

Bu yazıyı paylaş
İlgili Terimler :